POZNÁMKA: VZHLEDEM K SOUČASNÉ VYSOKÉ POPTÁVCE PO NAŠICH CHRÁNIČÍCH SLUCHU SI MŮŽETE OBJEDNAT MAXIMÁLNĚ ČTYŘI BALÍČEK NAJEDNOU.

ZÁSOBY: NÍZKÝ 🟠

Je to tak jednoduché!

1. Vyberte si svůj model a objednejte si je

Můžete si vybrat ze sedmi různých modelů a kliknout na tlačítko Koupit nyní.

2. Měření ucha

Chytrým telefonem vyfoťte levé a pravé ucho a nahrajte je..

3. Potvrzení objednávky

Po úspěšném změření ucha můžete potvrdit objednávku a zaplatit.

VÍTEJTE VE SVĚTĚ OCHRANY SLUCHU BOLLSEN

Všichni to známe – nekonečné hledání nejlepšího produktu za nejlepší cenu. Je to kombinace vynikajícího zákaznického servisu a bezkonkurenčního výkonu. Po desetiletí jsme denně testovali širokou škálu výrobků a po nesčetných zkouškách jsme vyvinuli dokonalé špunty do uší na spaní, které patří k nejprodávanějším chráničům sluchu proti chrápání v Evropě.

✅  Vítěz testu patří mezi mnoho výrobků v kategorii “Pomůcky proti chrápání”.

✅  Vaše největší výhoda – spánek na boku pomáhá díky měkkému lékařskému silikonu lépe uchytit chrániče sluchu ve zvukovodu.

✅  98 % dotazovaných zákazníků je spokojeno s výkonem naší filtrační technologie Life+ a zaznamenalo zlepšení kvality života.

✅  Intenzivní potlačení hluku (SNR 24 dB) vám umožní klidně spát a, zároveň slyšet varovné signály (zvonky, alarmy a poplašné tóny).

✅  Zúžená konstrukce se 2 lamelami padne do ucha a je ideální pro malé a střední uši a pro dlouhodobé používání.

✅  Opakované použití až 100krát v zájmu ochrany životního prostředí.

✅  Testováno nezávislými německými laboratořemi.


 

Bollsen Hearing Protection - Life+ Earplugs for Sleeping
Pohled na špunty do uší Bollsen Life+ zepředu
Zadní pohled na špunty do uší Bollsen Life+
best earplugs for sleeping from Bollsen Hearing Protection

ČÍM JE NÁŠ VÝROBEK VÝJIMEČNÝ VE SROVNÁNÍ S JINÝMI CHRÁNIČI SLUCHU?

Na základě 1700 různých testů a let vývoje jsme jako první zkombinovali dvě technologie a vyvinuli AR KI Tech (klikněte zde). Ta nabízí spotřebitelům technologii online měření sluchu založenou na počítačem podporované rozšířené realitě (AR – měření zvukovodu) a využití umělé inteligence (KI – empirické porovnání hodnot), aby zákazníci získali dokonalé chrániče sluchu:

✅  Výrobek nabízí mimořádné možnosti pro vyvážený spánek.

✅  Na rozdíl od mnoha jiných výrobců jsme náš současný produkt vyvinuli ve spolupráci s našimi zákazníky.

✅  Jsme první výrobce sluchadel, který zavedl technologii online měření sluchu.

Chrániče sluchu BOLLSEN® přinášejí obrovskou hodnotu do vašeho každodenního života, takže zvuky, které naše uši vnímají jako negativní, jsou redukovány patentovanou technologií filtru Life. Špunty do uší na spaní jsou ideální:

✅ Chraňte se před chrápáním svým i svého partnera;

✅ Chrání vás před nepříjemnými zvuky v bytě, hlučnými sousedy, kapajícími kohoutky, tikajícími hodinami a mnoha dalšími;

✅ Chrání vás před hlukem z okolního provozu;

✅Vhodné pro pobyt v nemocnici a v pečovatelském domě;

✅ Soustřeďte se při studiu na veřejných místech, například v knihovnách.

Zejména lidé, kteří pracují na směny a musí přes den spát, jsou neustále vystaveni hluku ve svém okolí.Využijte možnosti objednat si chrániče sluchu se 40denní zárukou vrácení peněz, pokud nebudete po třech týdnech používání spokojeni s výsledky (klikněte zde). Nejenže se specializujeme na ochranu vašeho sluchu, ale snažíme se také zlepšit kvalitu vašeho života pomocí našich výrobků, které snižují únavu a hluk a mohou dokonce zmírnit příznaky hučení v uších.

O krok napřed – zejména v oblasti recyklace, udržitelnosti a ochrany životního prostředí

Ve společnosti BOLLSEN neustále pracujeme na nových nápadech a řešeních. Naším cílem jako lídra na trhu je být i nadále lídrem a průkopníkem v oblasti inovací, zejména pokud jde o udržitelnost. Hlavní cíle, které jsme si stanovili, se týkají recyklace, BALÍČEK a ochrany životního prostředí:

Do roku 2025 se staneme společností s neutrálními emisemi CO2.

Nízká uhlíková stopaOdpovědnost za naši planetu a životní prostředí je do značné míry v našich rukou. Proto důsledně a pod velkým tlakem pracujeme na co největším snížení naší ekologické stopy. Abychom dosáhli našeho cíle pro rok 2025, spoléháme na efektivní výrobu, využívání obnovitelné energie a opakovaně použitelné výrobky.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Model Life+ nabízí maximální pohodlí během spánku a byl vyvinut speciálně pro spaní na boku. Chrániče sluchu jsou kratší než u jiných výrobců, a proto tolik nevyčnívají. Tento model je proto ideální pro lidi, kteří rádi spí na boku. Anita Stadler, zubařka z Mnichova-Perlachu: Jako člověk, který rád spí na boku, jsem nenašla pohodlnější chrániče sluchu! Zabraňují hluku více než špunty do uší jiných výrobců. Chrápání mé lepší polovičky je velmi dobře utlumeno, a proto ho doporučuji svým pacientům, když skřípou zuby.--> Koupit zde (klikněte zde)

Vaše objednávka bude doručena do 1-3 dnů a odeslána výhradně spolehlivou přepravní službou Royal Mail 1st Class. Vaši objednávku zpracujeme a odešleme co nejefektivněji, a proto vám můžeme nabídnout dopravu zdarma. Pokud se podíváte do sekce Moje objednávky a uvidíte, že vaše objednávka ještě nebyla odeslána, nezoufejte. Odeslání objednávky může trvat o něco déle, ale objednávku odešleme tak, abychom dodrželi předpokládaný termín dodání.

Když si objednáte zboží na bollsen.sk, nebudete platit náklady na dopravu.

O naše výrobky je vždy velký zájem. Vzhledem k rozsáhlým kontrolám kvality však vyrábíme nové produkty velmi pomalu.

40denní záruka vrácení peněz, pokud nejste spokojeni s výsledkem po třech týdnech používání. Záruční podmínky najdete zde. Zboží můžete vrátit do 40 dnů od jeho obdržení. Předpokladem pro toto rozšířené právo na vrácení je, že zboží je v původním obalu včetně veškerého příslušenství a že je přiložen vyplněný formulář pro vrácení. Výrobky musí být při vrácení zapečetěné a neotevřené. Sanitární těsnění nesmí být porušeno. Vezměte prosím na vědomí naše Všeobecné obchodní podmínky.

Vysoce kvalitní filtrační technologie odfiltruje nežádoucí zvuky a šum, ale lidský hlas nebo zvuk alarmu je stále slyšet. Mnoho našich zákazníků používá bílou verzi ochrany sluchu BOLLSEN® při spánku, studiu nebo pobytu v nemocnici. Jsou vhodné i jako ochrana proti chrápání. --> Koupit zde (klikněte zde)

Bollsen Hearing Protection - Life+ Earplugs for Sleeping

Pomocí ukazováčků opatrně vložte špunty do uší a pomalu je otáčejte do zvukovodu. Váš zvukovod bude okamžitě chráněn. Sotva si jich všimnete, protože jsou k vaší pokožce velmi šetrné.

Naše špunty do uší můžete nosit, jak dlouho chcete. Váš zvukovod nebude zasažen.

Abyste mohli špunty do uší BOLLSEN používat 100krát, měli byste výrobek čistit čistým hadříkem nebo jemným čisticím prostředkem (mýdlem).

Model Life+se skládá ze dvou kuželových čepelí, takže se doporučuje zejména pro malé nebo středně velké zvukovody. --> Koupit zde (klikněte zde)

Ochrana sluchu BOLLSEN poskytuje průměrnou redukci hluku (SNR) 24 dB. Hodnota útlumu byla testována nezávislými laboratořemi podle normy ISO 4869. Konstantní snížení hluku při vysokých (H), středních (M) a nízkých (L) frekvencích: H = 24 dB, M = 21 dB, L = 19 dB.

Životnost chráničů sluchu závisí na frekvenci používání. Pravidelné čištění výrazně prodlužuje životnost. Špunty do uší BOLLSEN doporučujeme vyměnit po čtyřech měsících každodenního používání, což je více než 100krát. Chrániče sluchu, které se nepoužívají denně, vydrží déle.--> Koupit zde (klikněte zde)

CHRÁNÍME VAŠE UŠI

3 BALÍČEK
1497 Kč
DPH včetně dopravy
Dodání zdarma
40 denní záruka vrácení peněz
Dodání do 1-3 pracovních dnů
Použití při 300x
Koupit nyní!
1 BALÍČEK
927 Kč
DPH včetně dopravy
Dodání zdarma
40 denní záruka vrácení peněz
Dodání do 1-3 pracovních dnů
Použití při 100x
Koupit nyní!

Zákazníci, kteří koupili toto zboží, koupili také

Zásady přepravy

Dodání do České republiky:

  • Prioritní zpracování a expresní doručení DPD - 1-3 pracovní dny: 20 kč 
  • Standardní dodání - 2-5 pracovních dnů: doprava zdarma

Vaši objednávku se snažíme odeslat do 24 hodin od potvrzení platby. Pokud vybraný produkt nebude k dispozici, budeme vás neprodleně kontaktovat e-mailem a nabídneme vám alternativu nebo objednávku zrušíme.

Doručení je možné v rámci Evropské unie, Spojeného království a zámoří.

POZNÁMKA: Uvedené dodací lhůty jsou odhadované a vycházejí z předpokladů společnosti GLS a NEJSOU garantované. Vzhledem k současné celosvětové pandemii a zvýšenému zatížení pošt může docházet ke zpoždění dodávek. Prosíme vás o pochopení.

Ochrana sluchu

Life+

667 
Včetně 22% DDV plus Přeprava

Ochrana sluchu

Watersafe+

667 
Včetně 22% DDV plus Přeprava

Ochrana sluchu

Music SoundPRO

667 
Včetně 22% DDV plus Přeprava

Ochrana sluchu

Moto+

667 
Včetně 22% DDV plus Přeprava

Customer Reviews

Based on 121 reviews
73%
(88)
26%
(32)
1%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
S
Stephnaie K.
Dobrá ochrana sluchu

Poměr cena/výkon velmi dobrý, fit dobrý, produkt podle popisu.

M
Marvin P.
Bollsen Ar-Ki-Tech

Velmi dobrý útlum zvuku, ale špunty mi během spánku vypadávají z uší, proto jen 4/5 hvězdiček

K
Kilian Z.

Life+ AR KI TECH

O
Oumaima B.A.
Spokojen!

Funguje dobře a především nevyklouzává!

N
Nadja H.
Jednoduše dokonalé

Jsem naprosto ohromen.
Můj přítel chrápe tak silně, že až doposud mi žádná ochrana sluchu nebyla k ničemu a každou noc jsme se museli přesunout na pohovku, ale nyní, díky ochraně sluchu Bollsen, mohu konečně zase v klidu spát vedle něj.
Ulevilo se mi víc než kdy jindy.