Zásady vracení peněz

Vrácení
Zboží můžete vrátit do 14 dnů. Pokud od nákupu uplynulo 14 dní, nemůžeme vám nabídnout vrácení peněz nebo výměnu. K dokončení vrácení požadujeme účtenku nebo doklad o nákupu.
 
Náhrady (v případě potřeby)
Po obdržení a kontrole vráceného zboží vám zašleme e-mail s oznámením, že jsme zboží obdrželi. Rovněž vás budeme informovat o schválení nebo zamítnutí vrácení peněz. Po schválení vám vrátíme peníze a do několika dnů vám automaticky připíšeme kredit na vaši kreditní kartu nebo původní způsob platby.
 
Opožděné nebo chybějící náhrady (v případě potřeby)
Pokud jste ještě neobdrželi vrácené peníze, zkontrolujte nejprve svůj bankovní účet. Poté se obraťte na společnost vydávající kreditní karty. Vrácení peněz může chvíli trvat. Obraťte se na svou banku. Vrácení peněz často trvá delší dobu. Pokud jste toto všechno udělali a stále jste neobdrželi peníze zpět, kontaktujte nás na adrese support@bollsen.sk.
 
Výměny (je-li to relevantní)
Zboží vyměníme pouze v případě, že je vadné nebo poškozené. Pokud jej potřebujete vyměnit za totožné zboží, napište nám na hello@bollsen.cz a zboží zašlete na níže uvedenou adresu.
 
Zpětná adresa
Výrobky zašlete spolu s vyplněným návratovým formulářem (klikněte zde) na tuto adresu:
 
Zákazníci z ČR a EU:

BOLLSEN – ERTG, d. o. o.
Dunajska cesta, 159
1000, Lublaň,
Slovinsko

Zákazníci ve Velké Británii:
BOLLSEN – ERTG d. o. o. c/o myWarehouse Ltd
Stacey Bushes 28, Heathfield, hes
Milton Keynes
MK12 6HP

Náklady na vrácení a výměnu zboží nehradíme. Náklady na dopravu jsou nevratné. Pokud vám budou vráceny peníze a zaplatili jste za dopravu, náklady na dopravu vám budou odečteny z vrácených peněz.

Doba dodání vyměněného zboží se může lišit v závislosti na místě vašeho bydliště.

Pokud přepravujete zboží nad 1.850 Kč, měli byste zvážit využití sledovatelné přepravní služby nebo zakoupení pojištění přepravy. Nezaručujeme, že vrácené zboží skutečně obdržíme.

Rozšířená pravidla pro vrácení zboží se zárukou vrácení peněz do 40 dnů

Pokud z jakéhokoli důvodu nejste s nákupem na bollsen.sk spokojeni, máte nárok na vrácení celé nebo části kupní ceny do 40 dnů od data nákupu. Zboží (jak je definováno níže), které jste zakoupili na bollsen.sk, můžete vrátit v souladu s níže uvedenými podmínkami.

Abyste měli nárok na vrácení peněz, musí být splněny všechny následující podmínky:

  • Chcete-li zboží vrátit, musíte kontaktovat náš zákaznický servis do 40 dnů od data nákupu. V případě vrácení zboží kontaktujte zákaznický servis zde.
  • Výrobek musíte vrátit společnosti BOLLSEN® – Ochrana sluchu, ERTG d. o. o. a požádat o vrácení peněz. .
  • Záruční doba na dodání rozbaleného zboží skončí dříve, pokud není vhodné k vrácení ze zdravotních nebo hygienických důvodů nebo pokud byla po dodání odstraněna pečeť z obalu;
  • Při vracení výrobku uveďte číslo své objednávky.
  • Jste povinni uhradit veškeré náklady na dopravu a zaplatit je předem a nesete odpovědnost za riziko ztráty nebo poškození vrácených výrobků společnosti BOLLSEN® – Hearing Protection, ERTG d. o. o. .
  • Pokud zboží vrátíte společnosti BOLLSEN® – ochrana sluchu, ERTG d. o. o. aniž by bylo zboží vráceno této společnosti, vyhrazujeme si právo takové vrácení odmítnout.