POZNÁMKA: VZHLEDEM K SOUČASNÉ VYSOKÉ POPTÁVCE PO NAŠICH CHRÁNIČÍCH SLUCHU SI MŮŽETE OBJEDNAT MAXIMÁLNĚ TŘI BALÍČEK NAJEDNOU.
POZNÁMKA: VZHLEDEM K SOUČASNÉ VYSOKÉ POPTÁVCE PO NAŠICH CHRÁNIČÍCH SLUCHU SI MŮŽETE OBJEDNAT MAXIMÁLNĚ ČTYŘI BALÍČEK NAJEDNOU.

ZÁSOBY: NÍZKÝ 🟠

Je to tak jednoduché!

1. Vyberte si svůj model a objednejte si je

Můžete si vybrat ze sedmi různých modelů a kliknout na tlačítko Koupit nyní.

2. Měření ucha

Chytrým telefonem vyfoťte levé a pravé ucho a nahrajte je..

3. Potvrzení objednávky

Po úspěšném změření ucha můžete potvrdit objednávku a zaplatit.

VÍTEJTE VE SVĚTĚ OCHRANY SLUCHU BOLLSEN

Všichni to známe – nekonečné hledání nejlepšího produktu za nejlepší cenu. Je to kombinace vynikajícího zákaznického servisu a bezkonkurenčního výkonu. Po desetiletí jsme denně testovali širokou škálu výrobků a po nesčetných zkouškách jsme vyvinuli dokonalé špunty do uší na spaní, které patří k nejprodávanějším chráničům sluchu proti chrápání v Evropě.

✅ Vítěz testu mezi mnoha výrobky v kategorii “Pasivní ochrana sluchu InEar určená pro lovce a střelecké sporty”

Nejlepší pohodlí a nejlepší podmínky pro lovce

✅ Největší výhoda špunty do uší se snadno nasazují a hned vám padnou. Měkký silikon se rychle přizpůsobí zvukovodu.

Tato ochrana sluchu poskytuje vynikající ochranu,, protože v každodenním prostředí se často vyskytují hladiny akustického tlaku, které mohou v případě dlouhodobého nebo dokonce krátkodobého působení trvale poškodit sluch.

✅ 98 % dotazovaných zákazníků je spokojeno s výkonem naší filtrační technologie a zaznamenalo snížení příznaků hučení v uších.

✅ Intenzivní potlačení hluku (SNR 24 dB) zajišťuje velmi dobré potlačení hluku loveckých pušek, zatímco konverzace a okolí jsou vnímány normálně.

✅ Kónický design se 2 lamelami padne do ucha jako ulitý a je ideální pro malé a střední uši i pro dlouhodobé používání.

✅ V zájmu ochrany životního prostředí je možné je opakovaně používat až 100krát.

Testováno nezávislými německými laboratořemi..

Pohled na špunty do uší Bollsen WorkPRO zepředu
Zadní pohled na špunty do uší Bollsen WorkPRO
Pohled na špunty do uší Bollsen WorkPRO zepředu
Zadní pohled na špunty do uší Bollsen WorkPRO

WELCOME TO THE WORLD of BOLLSEN HEARING PROTECTION

We all know it – the endless search for the best product at the best price. It is the combination of excellent customer service and unique performance. For decades, we have tested a wide variety of products every day and after countless attempts, we have developed the perfect earplugs, which are one of the best-selling earplugs in Europe.

✅ The test winner among many products in the category „Passive InEar hearing protection for hunters and shooting sports“

Best comfort and best conditions for hunters

Their biggest advantageThe earplugs are easy to insert and sit very quickly in the ear. The soft silicone quickly adapts them to the ear canal.

This hearing protection offers excellent protection, since sound pressure levels are often reached in everyday environments, which can permanently damage the hearing in the event of long-term or even short-term exposure.

✅ 98% of customers surveyed are satisfied with the performance of our filter technology and have noticed a decrease in tinnitus symptoms.

✅ The intense noise reduction (SNR 24 dB) provides very good noise reduction for hunting rifles, while conversations and surroundings are perceived normally.

✅ The conically shaped design with 2 lamellas fits your ear and is ideal for small and medium-sized ears and for a prolonged use.

100 times reusable for the sake of the environment.

Tested by independent German laboratories.

Dodávka Bollsen do poštovní schránky
Jäger trägt Gehörschutz Ohrstöpsel

ČÍM JE NÁŠ VÝROBEK VÝJIMEČNÝ VE SROVNÁNÍ S JINÝMI CHRÁNIČI SLUCHU?

Na základě 1700 různých testů a let vývoje jsme jako první zkombinovali dvě technologie a vyvinuli AR KI Tech (klikněte zde). Ta nabízí spotřebitelům technologii online měření sluchu založenou na počítačem podporované rozšířené realitě (AR – měření zvukovodu) a využití umělé inteligence (KI – empirické porovnání hodnot), aby zákazníci získali dokonalé chrániče sluchu:

✅  Výrobek nabízí mimořádné možnosti pro vyvážený spánek.

✅  Na rozdíl od mnoha jiných výrobců jsme náš současný produkt vyvinuli ve spolupráci s našimi zákazníky.

✅  Jsme první výrobce sluchadel, který zavedl technologii online měření sluchu.

Špunty do uší od společnosti BOLLSEN Hearing Protection přinášejí velkou přidanou hodnotu do vašeho každodenního života, protože zvuky, které naše uši vnímají jako negativní, jsou redukovány patentovanou filtrační technologií. Špunty do uší WorkPRO jsou ideální pro:

✅ pro lovce, lov

✅ pro střelecké sporty, biatlon

✅ pro policisty, vojáky

Zejména lidé, kteří pracují na směny a musí přes den spát, jsou neustále vystaveni hluku ve svém okolí.Využijte možnosti objednat si chrániče sluchu se 40denní zárukou vrácení peněz, pokud nebudete po třech týdnech používání spokojeni s výsledky (klikněte zde). Nejenže se specializujeme na ochranu vašeho sluchu, ale snažíme se také zlepšit kvalitu vašeho života pomocí našich výrobků, které snižují únavu a hluk a mohou dokonce zmírnit příznaky hučení v uších.

O krok napřed – zejména v oblasti recyklace, udržitelnosti a ochrany životního prostředí

Ve společnosti BOLLSEN neustále pracujeme na nových nápadech a řešeních. Naším cílem jako lídra na trhu je být i nadále lídrem a průkopníkem v oblasti inovací, zejména pokud jde o udržitelnost. Hlavní cíle, které jsme si stanovili, se týkají recyklace, BALÍČEK a ochrany životního prostředí:

Do roku 2025 se staneme společností s neutrálními emisemi CO2.

Nízká uhlíková stopaOdpovědnost za naši planetu a životní prostředí je do značné míry v našich rukou. Proto důsledně a pod velkým tlakem pracujeme na co největším snížení naší ekologické stopy. Abychom dosáhli našeho cíle pro rok 2025, spoléháme na efektivní výrobu, využívání obnovitelné energie a opakovaně použitelné výrobky.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Můžete nosit tyto špunty do uší pod jiným chráničem sluchu?

Špunty do uší BOLLSEN WorkPRO nejsou uvnitř objemné. Snadno přes ně nasadíte chrániče sluchu.Buy Here > WorkPRO

Je součástí BALÍČEK pouzdro na špunty do uší?

Hygienické hliníkové pouzdro je součástí dodávky. Buy Here > WorkPRO

Má výrobek certifikaci CE, např. prohlášení o shodě?

Tento výrobek byl testován a certifikován nezávislými německými laboratořemi. Více informací > EU prohlášení o shodě

Jak dlouho trvá doručení?

Vaše objednávka bude doručena do 1-3 dnů a odeslána výhradně spolehlivou přepravní službou Royal Mail 1st Class. Vaši objednávku zpracujeme a odešleme co nejefektivněji, a proto vám můžeme nabídnout dopravu zdarma. Pokud se podíváte do sekce Moje objednávky a uvidíte, že vaše objednávka ještě nebyla odeslána, nezoufejte. Odeslání objednávky může trvat o něco déle, ale objednávku odešleme tak, abychom dodrželi předpokládaný termín dodání.

Jak vysoké jsou náklady na dopravu?

Když si objednáte zboží na bollsen.sk, nebudete platit náklady na dopravu.

Proč je produkt tak často vyprodán?

O naše výrobky je vždy velký zájem. Vzhledem k rozsáhlým kontrolám kvality však vyrábíme nové produkty velmi pomalu.

40denní záruka vrácení peněz

40denní záruka vrácení peněz, pokud nejste spokojeni s výsledkem po třech týdnech používání. Záruční podmínky najdete zde. Zboží můžete vrátit do 40 dnů od jeho obdržení. Předpokladem pro toto rozšířené právo na vrácení je, že zboží je v původním obalu včetně veškerého příslušenství a že je přiložen vyplněný formulář pro vrácení. Výrobky musí být při vrácení zapečetěné a neotevřené. Sanitární těsnění nesmí být porušeno. Vezměte prosím na vědomí naše Všeobecné obchodní podmínky.

Uslyším budík s chrániči sluchu v uších?

Vysoce kvalitní filtrační technologie odfiltruje nežádoucí zvuky a šum, ale lidský hlas nebo zvuk alarmu je stále slyšet. Mnoho našich zákazníků používá bílou verzi ochrany sluchu BOLLSEN® při spánku, studiu nebo pobytu v nemocnici. Jsou vhodné i jako ochrana proti chrápání. --> Koupit zde (klikněte zde)

Bollsen Hearing Protection - Life+ Earplugs for Sleeping
Jak správně používat chrániče sluchu?

Pomocí ukazováčků opatrně vložte špunty do uší a pomalu je otáčejte do zvukovodu. Váš zvukovod bude okamžitě chráněn. Sotva si jich všimnete, protože jsou k vaší pokožce velmi šetrné.

Co se stane, když budu chrániče sluchu nosit delší dobu?

Naše špunty do uší můžete nosit, jak dlouho chcete. Váš zvukovod nebude zasažen.

Jak mám čistit opakovaně použitelné špunty do uší?

Abyste mohli špunty do uší BOLLSEN používat 100krát, měli byste výrobek čistit čistým hadříkem nebo jemným čisticím prostředkem (mýdlem).

Jsou chrániče sluchu vhodné i pro malé uši nebo úzké zvukovody?

Model Life+se skládá ze dvou kuželových čepelí, takže se doporučuje zejména pro malé nebo středně velké zvukovody. --> Koupit zde (klikněte zde)

Hodnoty útlumu ochrany sluchu BOLLSEN v decibelech

Ochrana sluchu BOLLSEN poskytuje průměrnou redukci hluku (SNR) 24 dB. Hodnota útlumu byla testována nezávislými laboratořemi podle normy ISO 4869. Konstantní snížení hluku při vysokých (H), středních (M) a nízkých (L) frekvencích: H = 24 dB, M = 21 dB, L = 19 dB.

Jak dlouho vydrží špunty do uší?

Životnost chráničů sluchu závisí na frekvenci používání. Pravidelné čištění výrazně prodlužuje životnost. Špunty do uší BOLLSEN doporučujeme vyměnit po čtyřech měsících každodenního používání, což je více než 100krát. Chrániče sluchu, které se nepoužívají denně, vydrží déle.--> Koupit zde (klikněte zde)

CHRÁNÍME VAŠE UŠI

3 BALÍČEK
1297 Kč
DPH včetně dopravy
Dodání zdarma
40 denní záruka vrácení peněz
Dodání do 1-3 pracovních dnů
Použití při 300x
Koupit nyní!
1 BALÍČEK
597 Kč
DPH včetně dopravy
Dodání zdarma
40 denní záruka vrácení peněz
Dodání do 1-3 pracovních dnů
Použití při 100x
Koupit nyní!

Zákazníci, kteří koupili toto zboží, koupili také

Ochrana sluchu

Life+

637 

Včetně 22% DDV

Ochrana sluchu

Watersafe+

637 

Včetně 22% DDV

Ochrana sluchu

Music SoundPRO

637 

Včetně 22% DDV

Ochrana sluchu

Moto+

637 

Včetně 22% DDV

Customer Reviews

Based on 6 reviews
67%
(4)
33%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
L
Lucas B.
Ochrana sluchu

Rychlé dodání vše top

M
Monika
Velmi dobrá izolace, pohodlné

Škoda jen, že na jednotlivé dotazy jsou prostřednictvím automatického odpovídače zasílána pouze automatizovaná standardní slova. V tomto případě by neměla být nabídnuta možnost kdykoli položit otázku. Za to se odečítá 1 hvězdička.

M
Matthias Z.

WorkPRO AR KI TECH

B
Bernhard O.

V práci nosím ochranu sluchu 8 hodin denně.
Pohodlí při nošení je prostě mnohonásobně lepší než u běžných typů ochrany sluchu.

T
Thomas R.
Thomas R

Ochrana sluchu se nosí velmi pohodlně. Mohu jen doporučit